Semináře a ochutnávky

Vědomá levo a pravorukost, mužsko/ženská polarita

středa 9.prosince 2020 – neděle 13.prosince 2020

Průvodci: Lucie Vřešťálová (Veronica), Ondra Veverka (Rys)

Čtyřdenní seminář s kompletním testováním laterality, který je vhodný a přínosný pro každého kdo:

  • si není jistý svojí lateralitou
  • hledá odpovědi na pravo a levorukost u svých dětí
  • se zabývá osobním rozvojem
  • pracuje jako pedagog, terapeut, lékař, lektor, kouč nebo sportovní trenér
  • pracuje s mentálním, emočním a fyzickým tělem
  • pracuje s mužsko /ženskou polaritou
  • se najde v příznacích nesprávné laterality

Levák nebo pravák?

Naše těla jsou jedinečným energetickým „vozítkem“ v tomto 3D světě. Všechny jeho hmotné i nehmotné části jsou geniálně jednoduše propojené a fungují samy, pokud jim v tom nebráníme. Na semináři si můžete sami na sobě vyzkoušet, jak jsou právě u Vás propojené mozkové hemisféry s jednotlivými částmi těla, a jestli a jak dalece Vy sami bráníte přirozenému toku energií ve Vašem životě.

Pokud jste se v článcích na tomto webu našli jako potenciální skrytí leváci, je pro Vás tento seminář velmi vhodný. Otestujete zde svoji skutečnou energetickou lateralitu a vyzkoušíte si na vlastním těle, kde je ukryta Vaše síla. Budeme ve skupině společně provádět energetická cvičení, testovat lateralitu, meditovat, uvolňovat mysl i tělo. Část semináře je věnována mužsko/ženské polaritě, která je s tématem laterality úzce propojena.

Budeme se věnovat i objasnění mýtů kolem levo a pravorukosti, zkřížené lateralitě, ambidextrii, vlivu na partnerský život a rozpoznání správné laterality u dětí a jak s nimi pracovat. Nedílnou součástí semináře je návod jak se přepólovat na svoji správnou lateralitu a kompletní informace pro zapojení získaných vědomostí a zkušeností ze semináře do každodenního života.

Nesprávnou lateralitu žijeme většinou od útlého dětství. Už jsme zapomněli jak chutná pocit vlastní plné síly, bytí ve svém středu, plynutí životem bez úsilí, bytí v přítomném okamžiku a jaké to je nebýt ovládán vlastní myslí. To, co žijeme, považujeme za „normální“ a teprve po přepólování můžeme poznat rozdíl. S žitím ve své správné lateralitě je to jako s chutí čokolády. Když ji člověk neochutná, nemá ani ponětí, jaké to může být příjemné.

Po přihlášení k odběru novinek zde budete přednostně upozorněni na termíny seminářů.

Večerní ochutnávky

jsou nabízeny jako dvouhodinové přednášky s uvedením do tématu správné laterality. Aktuální odkazy jsou přístupné vpravo v bočním menu. Ochutnávky pořádáme i na vyžádání v různých městech. V případě zájmu nás kontaktujte na lv@spravnalateralita.cz. Lze se přihlásit k odběru newsletteru a po vypsání termínu budete přednostně upozorněni.

Nejbližší ochutnávka se koná 10.11.2020 v 18:30 v PlantaGea Brandýs nad Labem. Přihlášky zde.