O mně

Lucie Vřešťálová

lucie-vrestalova

Narodila jsem se v roce 1974 v Jilemnici. Do třiceti let by můj život mohl vypadat z venku jako velmi náročný, ale mně to přišlo „normální“ a snesitelné. Vystudovala jsem ČVUT obor geodézie a kartografie a této příjemné činnosti se věnujeme s mým mužem dodnes.

Až díky narození našich dvou synů jsem zjistila, že je v mém životním fungování nejen z ženského pohledu „opravdu něco špatně“. Začala jsem hledat odpovědi, kde se dalo. Více než deset let jsem navštěvovala různé seberozvojové semináře, terapie a vzdělávací akce. Pak jsem se „náhodou“ ve 44 letech objevila na semináři „Li-Re Gehirnbalance“ (Mozek v rovnováze) u německého lektora Karla Grunicka. Prošla jsem kompletním souborem jeho cviků pro zjišťování laterality a poznala jsem, že nejsem pravačka, ale ve skutečnosti levačka. Pochopila jsem, že nežití mé přirozené laterality mi způsobuje mnoho emočních, psychických i fyzických potíží. Během dvou let se mi podařilo se přepólovat ze skryté levačky na levačku a většina nepříjemných následků vymizela.

Vyzkoušela jsem si na vlastním těle i duši, jak velký rozdíl je žít nebo nežít svoji správnou lateralitu. Své vlastní zkušenosti s přepólováním jsem sdílela kolem sebe. Zájem a tlak okolí mě přivedl k tomu, abych se tématu věnovala a šířila jej dál. Po domluvě s Karlem jsem se stala jeho žačkou a po dokončení výcviku mohu s jeho svolením jeho učení o principu leváctví, praváctví, mozku v rovnováze a principu mužsko/ženské polarity na našich seminářích předávat dál.

Na seminářích mě provází můj kamarád Ondřej Veverka – celoživotní pravý pravák. Vzájemně tak doplňujeme mužsko/ženskou i levácko/praváckou polaritu.

Kde se můžeme potkat?

Na některém z našich seminářů.

Zobrazit semináře

Rozhovor s Jardou Duškem o lateralitě

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.