Leváctví a praváctví

Přednášky, workshopy a festivaly

Na níže uvedených akcích je možné mě potkat naživo a ochutnat si kousíček z tématu laterality.

Festival Evolution, Praha, výstaviště, neděle 23.4.2023, čas bude upřesněn – workshop


Informace k semináři

TÉMA: Leváctví a praváctví, mozek v rovnováze, mužsko/ženská polarita

TERMÍN: 26.10.-29.10.2023 (Čt-Ne)

MÍSTO KONÁNÍ: Kubasova chalupa u Chocně

CENA: pokusíme se ponechat 8.000,-Kč, upřesníme před otevřením přihlášek

ZÁLOHA: pravděpodobně 3.500,-Kč

PRŮVODCI: Lucie Vřešťálová, Ondřej Veverka

lucie-vrestalova

Přihlášky budou otevřeny nejdříve koncem června na této stránce.
Odběratelé novinek budou přednostně upozornění e-mailem na otevření přihlášek.

Termín semináře je v době podzimních školních prázdnin (vhodný pro pedagogy).

PROGRAM probíhá denně 8:00–21:30 hod s přestávkou na oběd a příležitostnými krátkými pauzami, první den začíná program ve 15:00 a poslední den končí ve 14:00.

OBSAH SEMINÁŘE: Na semináři jsou účastníci provedeni celým souborem cviků, díky nimž zjistí svoji skutečnou přirozenou lateralitu. Nedílnou součástí je vysvětlení teoretických základů principu levo a pravorukosti, mužsko/ženské polarity a souvislostmi mezi nimi. Účastníci obdrží návod, jak se přepólovat na svoji správnou lateralitu, jenž je individuálně přizpůsoben každému účastníkovi. Získají kompletní informace, které jim pomohou získané vědomosti a zkušenosti zapojit do každodenního života. Seminář je vhodný i pro pedagogy, lektory, terapeuty, trenéry, páry a je přínosný i pro účastníky, kteří se nenajdou jako skrytí leváci. Učíme princip, nikoliv techniku.

ORGANIZAČNÍ ZÁLEŽITOSTI: Doporučujeme účastníkům využít ubytování a stravu přímo v centru. Všem účastníkům je doporučeno si zařídit předem, aby po dobu akce nebyli nikým a ničím rušeni a mohli se věnovat jen sami sobě a tématu bez kontaktu s vnějším světem. Po dobu akce je vhodné v celém areálu dodržovat digitální klid (vypnuté mobilní telefony a jiná elektronická zařízení). Souhlas s výše uvedenými podmínkami je uveden v přihlášce. Centrum neumožňuje přítomnost domácích zvířat ani dalších neúčastníků.

UBYTOVÁNÍ: je ve čtyř až sedmilůžkových pokojích (dle možností centra). V přihlášce je možné uvést požadavky na ubytování v ženském, mužském nebo libovolném pokoji nebo s konkrétní osobou (osobami). Nejsou k dispozici jedno- a dvoulůžkové pokoje a nemůžeme zaručit, že bude možné splnit všechny vaše požadavky na ubytování. Je vhodné upřímně uvést informace o chrápání. Chrápající bytosti umisťujeme zvlášť. Tím se vyhneme diskomfortu účastníků. Ubytování je součástí ceny semináře.

STRAVA: je veganská 3x denně. V přihlášce je možné požádat o bezlepkovou verzi a vyloučení alergenů. Začínáme první den večeří a končíme poslední den obědem. Strava je součástí ceny semináře.

VĚK ÚČASTNÍKŮ: 8-80 let. Osoby mladší 18-ti let se mohou přihlásit samostatně na seminář pouze po předchozí domluvě s lektory.

PŘIHLÁŠKY: Účastník je na seminář přihlášen po vyplnění přihlášky a uhrazení zálohy. Záloha je vratná, pokud se uvolněné místo podaří zaplnit náhradníkem. Přihlašování jiným způsobem není možné. Po vyplnění přihlášky je zaslán email s podklady pro platbu zálohy.

Přihlášky budou otevřeny nejdříve koncem června na této stránce.
Odběratelé novinek budou přednostně upozornění e-mailem na otevření přihlášek.

Termín semináře je v době podzimních školních prázdnin (vhodný pro pedagogy).

CENA: obsahuje ubytování, stravování, kurzovné (26h), dvouměsíční podpora lektora po semináři pro úspěšnou integraci do života.

DOPRAVA: Přihlášeným účastníkům poskytujeme dva týdny před termínem seminářem přístup do elektronické tabulky, kde se mohou domluvit na spolujízdách. Lze nabízet i hledat spolujízdu.

NÁSLEDUJÍCÍ SEMINÁŘ: Leváctví a praváctví, mozek v rovnováze, mužsko/ženská polarita jaro 2024.

INFORMACE PRO PEDAGOGY: Tento seminář L/P nemá akreditaci MŠMT, protože moje vzdělání je původem ze zahraničí, tedy akreditace semináře není možná. Na ministerstvu mi bylo sděleno, že pokud žadatel (škola) uvede, že se jedná o jedinečný seminář, který nikdo jiný v ČR nenabízí v akreditované formě, financování je možné. V současné nikdo další tento seminář v ČR nenabízí.

REFERENCE a zkušenosti účastníků semináře.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.