Leváctví a praváctví

Seminář:

Leváctví a praváctví, mozek v rovnováze, mužsko/ženská polarita

Termín: 26.-29.října 2023
Místo: Kubasova chalupa
Cena: 8.000,-Kč / EUR 340
Záloha: 3.500,-Kč / EUR 140
Průvodci, organizátoři: Lucie Vřešťálová, Ondřej Veverka, Julie Kohutičová

lucie-vrestalova

Termín semináře je v době podzimních školních prázdnin (vhodný termínově i pro pedagogy).

AKTUÁLNĚ je 8 volných míst.

PROGRAM probíhá denně 8:00–21:30 hod s přestávkou na oběd a příležitostnými krátkými pauzami, první den začíná program v 15:00 a poslední den končí ve 14:00 po obědě.

OBSAH SEMINÁŘE:
Účelem semináře je vytvořit bezpečné a klidné prostředí, kde se účastníci mohou seznámit s principem laterality a sami na sobě si jej vyzkoušet a ověřit. Nic není povinné, vše je dobrovolné. Nikdo není nucen cokoliv dělat ani měnit. Nikoho o ničem nepřesvědčujeme. Pro nás není podstatné, zda někdo odjede jako pravák nebo levák. Účastníci mají plnou volnost účastnit se všeho tak, jak je pro ně podle nich nejvhodnější. My fungujeme pouze jako průvodci a případná podpora.

Na semináři se věnujeme teoretickým základům principu laterality, ale zejména pratickýcm rozdílovým cvikům pro zjištění skutečné přirozené laterality (leváctví, praváctví). Nedílnou součástí je vysvětlení principu levo a pravorukosti, mužsko/ženské polarity a souvislostmi mezi nimi. Účastníkům poskytujeme dostatek prostoru pro individuální dotazy a dále návod, jak se přepólovat na svoji správnou lateralitu, který si dle individuálních potřeb a konzultací přizpůsobí pro sebe. Informace, vědomosti a zkušenosti ze semináře jim mohou pomoci zapojit vše do každodenního života.

Součástí semináře je i 6-ti týdenní následná podpora po semináři pro úspěšný začátek přepólování.

Seminář je vhodný i pro muže, ženy, páry, pedagogy, lektory, terapeuty, trenéry, lékaře, děti od 8-mi let a je přínosný i pro účastníky, kteří se nenajdou jako skrytí leváci. Učíme princip, nikoliv techniku.

ORGANIZAČNÍ ZÁLEŽITOSTI: Doporučujeme účastníkům využít ubytování a stravu přímo v centru. Všem účastníkům je doporučeno si zařídit předem, aby po dobu akce nebyli nikým a ničím rušeni a mohli se věnovat jen sami sobě a tématu bez kontaktu s vnějším světem. Po dobu akce je vhodné v celém areálu dodržovat digitální klid (vypnuté mobilní telefony a jiná elektronická zařízení). Souhlas s výše uvedenými podmínkami je uveden v přihlášce. Centrum neumožňuje přítomnost domácích zvířat ani dalších neúčastníků.

UBYTOVÁNÍ: je ve čtyř až sedmilůžkových pokojích (dle možností centra). V přihlášce je možné uvést požadavky na ubytování v ženském, mužském nebo libovolném pokoji nebo s konkrétní osobou (osobami). Nejsou k dispozici jedno- a dvoulůžkové pokoje a nemůžeme zaručit, že bude možné splnit všechny vaše požadavky na ubytování. Je vhodné upřímně uvést informace o chrápání. Chrápající bytosti umisťujeme zvlášť. Tím se vyhneme diskomfortu účastníků. Ubytování je součástí ceny semináře.

STRAVA: je veganská 3x denně. V přihlášce je možné požádat o bezlepkovou verzi a vyloučení alergenů. Začínáme první den večeří a končíme poslední den obědem. Strava je součástí ceny semináře.

VĚK ÚČASTNÍKŮ: 8-80 let. Osoby mladší 18-ti let se mohou přihlásit samostatně na seminář pouze po předchozí domluvě s lektory. Prosíme rodiče, kteří se chtějí přihlásit s dítětem, aby nás nejdříve kontaktovali emailem.

PŘIHLÁŠKY: Vyplněním elektronické přihlášky si rezervujete místo na semináři. Po rezervaci obdržíte podklady pro platbu zálohy. Rezervace je platná 7 dní. Na seminář jste přihlášeni až po uhrazení zálohy. Rezervace se zruší v případě neuhrazení zálohy do 7 dní po odeslání podkladů pro platbu. Záloha je vratná v případě, že bude místo obsazeno náhradníkem.

CENA: obsahuje ubytování, stravování, kurzovné (26h), 6-ti týdenní podpora lektora po semináři pro úspěšnou integraci do života.

DOPRAVA: Přihlášeným účastníkům poskytujeme dva týdny před termínem seminářem přístup do elektronické tabulky, kde se mohou domluvit na spolujízdách. Lze nabízet i hledat spolujízdu.

NÁSLEDUJÍCÍ SEMINÁŘ: Leváctví a praváctví, mozek v rovnováze, mužsko/ženská polarita jaro 2024.

INFORMACE PRO PEDAGOGY: Tento seminář L/P nemá akreditaci MŠMT, protože moje vzdělání je původem ze zahraničí, tedy akreditace semináře není možná. Na ministerstvu mi bylo sděleno, že pokud žadatel (škola) uvede, že se jedná o seminář, který nikdo jiný v ČR nenabízí v akreditované formě, financování je možné.

REFERENCE a zkušenosti účastníků semináře.

Máte i přesto strach se přihlásit na seminář? To je běžné. Více se k tomu dočtete v článku Strachy přeučených a skrytých leváků.

chci se přihlásit

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.