Leváctví a praváctví

Seminář:

Leváctví a praváctví, mozek v rovnováze, mužsko-ženská polarita

Termín: 27. února -2. března 2025
Místo: Centrum Buchov, mapy.cz
Cena:
věk 16-80 let 8.400,-Kč / EUR 340
– věk 10-15 let 7.000,-Kč (pouze s dospělým)
– věk 6-9 let 5.800,-Kč (pouze s dospělým)
Záloha: 3.600,-Kč / EUR 140
Průvodci, organizátoři: Lucie Vřešťálová, Ondřej Veverka
Počet účastníků: maximálně 33

Přihlášky jsou otevřeny.
lucie-vrestalova

PROGRAM probíhá denně 8:00–21:30 hod s přestávkou na snídani, oběd (1,5 hod), večeři a příležitostnými krátkými pauzami, první den začíná program v 15:00 a poslední den končí ve 14:00 po obědě.

OBSAH SEMINÁŘE: Na semináři se věnujeme teoretickým základům principu laterality a praktickým přesným rozdílovým cvikům pro zjištění skutečné přirozené laterality (leváctví, praváctví). Nedílnou součástí je vysvětlení principu levo a pravorukosti, mužsko/ženské polarity, funkcemi mozku a souvislostmi mezi nimi. Účastníkům poskytujeme dostatek času pro individuální dotazy, vyzkoušení všech cviků a dále návod, jak se přepólovat na svoji správnou lateralitu, který si dle individuálních potřeb a konzultací každý přizpůsobí pro sebe. Informace, vědomosti a zkušenosti ze semináře jim mohou pomoci zapojit vše do každodenního života.

Na semináři vytváříme bezpečné a klidné prostředí. Účastníci mají plnou volnost účastnit se všeho tak, jak je pro ně podle nich nejvhodnější. My fungujeme pouze jako průvodci a podpora.

Součástí semináře a ceny je i 6-ti týdenní následná podpora po semináři pro úspěšný začátek přepólování.

Seminář je vhodný i pro muže, ženy, páry, pedagogy, lektory, terapeuty, trenéry, lékaře, děti od 6-ti let v doprovodu jednoho rodiče a je přínosný i pro účastníky, kteří se nenajdou jako skrytí leváci. Učíme princip, nikoliv techniku.

V článku STATISTIKA PŘÍNOSŮ PŘEPÓLOVÁNÍ jsou uvedeny výsledky průzkumu věrohodnosti testování laterality a dopady na život mezi účastníky seminářů v ČR v letech 2019-2023.

ORGANIZAČNÍ ZÁLEŽITOSTI: Doporučujeme účastníkům využít ubytování a stravu přímo v centru. Všem účastníkům je doporučeno si zařídit předem, aby po dobu akce nebyli nikým a ničím rušeni a mohli se věnovat jen sami sobě a tématu bez rušivých vlivů z vnějšího světa. Po dobu akce je vhodné v celém areálu dodržovat digitální klid (vypnuté mobilní telefony a jiná elektronická zařízení). Souhlas s výše uvedenými podmínkami je uveden v přihlášce. Centrum neumožňuje přítomnost domácích zvířat ani dalších neúčastníků.
Prosíme o uvedení případných vážnějších zdravotních nebo psychických potíží/nemocí, o kterých bychom jako organizátoři měli vědět.
Na seminář je možné přihlásit jinou osobu pouze pod podmínku, že téma semináře zná a chce sama dobrovolně jet.

UBYTOVÁNÍ: je ve dvou-, tří-, čtyř- a šestilůžkových pokojích (dle možností centra). V přihlášce je možné uvést požadavky na ubytování v ženském, mužském nebo libovolném pokoji nebo s konkrétní osobou (osobami). Počet dvoulůžkových pokojů je omezený, nejsou k dispozici jednolůžkové pokoje. Nemůžeme zaručit, že bude možné splnit všechny vaše požadavky na ubytování. Je vhodné upřímně uvést informace o chrápání. Chrápající bytosti umisťujeme zvlášť. Tím se vyhneme diskomfortu účastníků. Ubytování je součástí ceny semináře.

STRAVA: je veganská 3x denně (velmi chutná, sytá). V přihlášce je možné požádat o bezlepkovou verzi, vyloučení alergenů a vajíčka navíc ke snídani. Začínáme první den večeří a končíme poslední den obědem. Strava je součástí ceny semináře.
Veganskou stravu nabízíme jako minimální základ, protože mnoho skrytých leváků má trávicí potíže nebo stravovací omezení různého druhu. Pokud nutně potřebujete masitou stravu, uveďte to do přihlášky a my se vám ozveme s možnostmi.

VĚK ÚČASTNÍKŮ: 6-80 let. Osoby věku 16-18 let se mohou přihlásit samostatně na seminář pouze po předchozí domluvě s lektory. Prosíme rodiče, kteří se chtějí přihlásit s dítětem mladším 16-ti let, aby nás nejdříve kontaktovali e-mailem. Děti mladší 16-ti let se mohou účastnit pouze s platícím dospělým. Každý účastník vyplňuje přihlášku samostatně (za děti vyplňují rodiče). Záloha je stejná pro všechny přihlašované účastníky. Rodiny/páry mohou posílat součet záloh jednou platbou dohromady.

PŘIHLÁŠKA: je platná po vyplnění přihlašovacího formuláře a uhrazení zálohy ve výši 3.600,-Kč na účet 670100-2213745312/6210. Na seminář jste přihlášeni až po uhrazení zálohy. Přihlášení vám potvrdíme e-mailovou zprávou s detailními pokyny k semináři.
Záloha je vratná v případě nemoci nebo jiných vážných důvodů k odhlášení nebo když bude místo obsazeno náhradníkem.

CENA: obsahuje ubytování, stravování, kurzovné (26h), 6-ti týdenní podporu účastníků po semináři pro úspěšnou integraci do života.

DOPRAVA: Přihlášeným účastníkům poskytujeme dva týdny před termínem semináře přístup do elektronické tabulky, kde se mohou domluvit na spolujízdách. Lze nabízet i hledat spolujízdu.

INFORMACE PRO PEDAGOGY: Tento seminář L/P nemůže mít akreditaci MŠMT, protože moje vzdělání je původem ze zahraničí, tedy akreditace semináře zatím není možná. Při konzultaci na MŠMT bylo ověřeno, že lze tento seminář financovat z veřejných prostředků, pokud žadatel (škola, instituce) uvede, že tento semináře není nabízen jinde v ČR v akreditované formě.

Osobní zkušenosti účastníků semináře a přepólování je možené najít na stránce REFERENCE .

Máte i přesto strach se přihlásit na seminář? To je běžné. Více se k tomu dočtete v článku Strachy přeučených a skrytých leváků. Rozhodování vám může usnadnit i článek Mám se zabývat lateralitou?

chci se přihlásit

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.