Reference K.I.

Karla jsem poznala na semináři laterality a okusila jsem několik jeho dalších seminářů zaměřených na K.I.. Karlovo učení principu K.I. není pro mě o něčem dalším, novém, co bych měla dělat navíc. Naopak jsem se díky prožitkům se principem K.I. naučila přestat dělat mnoho zbytečností. Během svého předchozího života jsem si navršila mnoho modelů chování, které překrývaly moji vlastní podstatu, až jsem k ní ztratila přístup. Na seminářích K.I. jsem se odnaučuji tolik snažit, dělat nedělání, fungovat bez úsilí, bez odporu, bez lpění, být přítomná a využívat to, co mám od narození k dispozici a funguje samo. V desítkách cvičení jsem si zažila, jak stav K.I. funguje (k mému vlastnímu překvapení vlastně hned), a díky mnoha fyzickým zkušenostem a prožitkům je moje mysl ochotná opouštět nefunkční modely chování a přijmout fakt, že to opravdu může být až tak jednoduché. Promítnutí do každodenního života se pak děje samo díky zkušenostem uloženým přímo v buňkách těla. Pro mě to nemá konce, s každou další zkušeností s K.I. zjišťuji, že to může být ještě lehčí. Pomohlo mi to žít více sebe sama a svůj skutečný život. Slovy nelze nikoho přesvědčit ani přenést zkušenost. Nevěřte mi, vyzkoušejte si to. Lucie V.


Jsem moc ráda, že jsem seminář K.I. absolvovala. Karl jednoduše vysvětluje i ukazuje, jak využívat energii větší než máme sami k dispozici ve svém fyzickém těle. Propojit ducha, duši a tělo. Učit se přijímat situaci a zachovat neutralitu. Hodně znalostí už sama mám, ale takovou přímou zkušenost a umění používat moudrost těla a vidět na vlastní oči, jak se energie projeví ve fyzickém světě, to je obrovská inspirace pro každodenní život. Děkuji! Za moc příjemnou organizaci a citlivé tlumočení, kterého jsem se trochu obávala, a bylo naprosto přirozené aniž by rušilo. Velké díky Veronice a Rysovi! Monika


Seminář Inteligence těla s Karlem Grunickem mi pomohl otevřít důvěru v hlubokou a pradávnou moudrost těla, která se stala úžasným spojencem na mé cestě poznání a života. Naučila jsem se vnímat a pěstovat vnitřní stabilitu i v turbulencích – a že jich bylo :). Karle, díky! Olga


Na kurzech K.I. jsem se skrze tělesné prožitky ukotvil ve svém středu, stabilitě, bytí. Cítěním v přítomném okamžiku manifestovat vlastní realitu nezávislou na energiích okolí, být vědomým tvůrcem.
Drak – Petr Junek

seminář K.I.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.