Inkarnační zájezdy

Víme, že nemáme zasahovat do cizích životů, hodnotit je a už vůbec ne nikoho zachraňovat, když se z jeho nebo z našeho pohledu má dotyčný špatně. Je to zasahování do cesty duše. A každá duše si svou životní cestu vybírá před inkarnací.

Byly momenty, kdy jsem se nevědomě snažila zachraňovat všechny kolem, a přitom úplně zapomínala sama na sebe. Ta doba už minula i díky mému zážitku, kdy jsem si znovu v meditaci prožila vlastní inkarnaci. Vizualizací procesu inkarnace na základě mého zážitku se už dlouho bavíme s mým mužem.

Výběr inkarnace

Inkarnace začíná v obrovské odletové hale jako na letišti. Jsou tam ty veliké cedule, které stále přeblikávají, a na nich nabízené lety – jednotlivé inkarnace. Množství duší stojí okolo a prohlíží si nabídky. Každá duše si vybírá to, co ještě nezažila, nebo co nedokončila v jiné předchozí inkarnaci. Vlastně je to taková zkušenostní hra.

Pojďme se podívat na nějaké nabídky z pohledu vybírající si duše:

Hlad celý život – to jsem už zažil

Středověká válka – tam jsem už taky byl

Královna – to bylo docela fajn, ale kněžka v Římě se mi líbila více

Prostitutka v Benátkách – no jo, to byl život ….

Oběť vraždy – hm, to bylo docela dramatické, ale že bych to musel jít znova?

Vražedkyně, vězení a trest smrti – to jsem ještě nebyla, to si nechám na příště

Dítě s milujícími rodiči – tam je strašná fronta, na to se mi nechce čekat

Skrytý levák neschopný si sáhnout na svoji vnitří sílu – to už jsem byl asi třicetkrát, včetně upálení

Život v paneláku a biorobot v továrně – je tam fronta, ale paneláky už končí, taky by se na mě nemuselo dostat

Sirotek – to jsem napoprvé nedal, ale na podruhé už to bylo v pohodě

Esoterická žena žijící v souladu s přírodou – hele, to tu ještě před týdnem nebylo

Týraná žena alkoholikem – to nebylo příjemné, ale v následné inkarnaci alkoholika se to hodilo

Nenarozené dítě – třikrát stačilo

Život poustevníka – to beru, to jsem ještě nezkusil

Když si duše vybere inkarnaci včetně hlavního zážitku, přesune se k přepážce, kde dostane detailní informace o vybrané inkarnaci a možných plánovaných zkušenostech, které jsou součástí nabídky a nelze se jim vyhnout. Jsou jí odebrány nástroje, které má běžně k dispozici (třeba holografický přenos informací, čtení myšlenek, neomezený zdroj energie, vědomé napojení na své božství, vymaže se většina paměti atd.). To je jen proto, aby to nebylo tak jednoduché a zážitek byl co nejhlubší „chcete si to přece užít, ne?“

Dále duše pokračuje na přepážku Human Design, kde si vybere z nabídky vhodných „vozidel= těl“ a moment početí/zrození.

Mezitím se v zákulisí odletové inkarnační haly připravují kooperující elementy (rodiče, příbuzní, kamarádi, spolupracovníci, náhodní kolemjdoucí atd.) tak, aby nebylo možné se dostat na inkarnačním zájezdu mimo zvolený program a minout základní zkušenosti. Tento proces má na starosti poměrně vtipná a někdy škodolibá část personálu.

Zrození

A pak už se jen řekne tři-dva-jedna-teď a zájezd začíná. Transformace ze 4D do 3D je poměrně energeticky náročný proces. Osobně bych to popsala jako když fyzické tělo protlačují úzkou gumovou hadičkou o průměru asi 3cm. Proces porodu probíhá přesně tak, jak bylo uvedeno malými písmenky dole na smlouvě o inkarnačním zájezdu, kde …… „to nemusíte číst, to jsou jen běžné informace, které Vám stejně k ničemu nebudou“.

A jste tu! Hele, to jsou rodiče? Proč mě strkají do nějakého vozíku, já chci být u maminkyýýýý!!! Jsem se na ní tak těšil a ona mě stále někam odkládá.

Reklamace inkarnačního zájezdu se přijímají až po návratu zpět do 4D. To bylo asi taky těmi malými písmeny na zadní straně.

Když si člověk připustí tuto možnost inkarnačního procesu, pak už opravdu NEBUDE CHTÍT NIKDY NIKOHO ZACHRAŇOVAT, ani hodnotit jeho život. Každá snaha někoho zachránit před negativními zkušenostmi, zážitky, pády, zhrouceními, trápeními, zdravotními potížemi atd. jen zpomaluje vývoj „zachraňovaného“. Jak zrovna Vy můžete vědět, kterou inkarnaci si daná duše vybrala? Nemůžete. Vždyť to nevíte většinou ani u sebe!

Až zase uvidíte někoho „trpět“ a „dělat stále tu stejnou chybu“, s láskou se podívejte na celou situaci a poděkujte sami sobě, že tohle nemusíte řešit u sebe. Nikdy nemůžete vědět, že zrovna tohle není pro dotyčného to nejlepší, na co čeká celou svoji současnou inkarnaci.


V případě, že jste si vybrali současnou inkarnaci se zkušeností nesprávné laterality (nebo to ještě nevíte) můžete pokračovat sem.