Seminář LEVO A PRAVORUKOST

Mozek v rovnováze / mužsko ženská polarita

Semináře pořádáme pro 30-36 osob a nelze je uskutečnost on-line formou.

Další termíny seminářů jsou:

24.-27.2.2022 na Kubasově chalupě u Chocně (čtvrtek – neděle) – obsazeno včetně náhradníků.

5.-8.6.2022 v Ořechovém dvoře u Písku (neděle – středa) – přihlášky budou otevřeny v roce 2022. ZMĚNA PŮVODNÍHO TERMÍNU.

V tomto formuláři zde se můžete registrovat jako předběžný zájemce o semináře. O spuštění přihlášek budeme přednostně informovat předběžné zájemce emailem.

Doporučujeme se přihlásit i k odběru novinek zde., pak Vám budou chodit informace o našich akcích automaticky.

Seminář s kompletním testováním laterality, který je vhodný a přínosný pro každého kdo:

  • si není jistý svojí lateralitou
  • ví, že nežije svoji správnou lateralitu a chce to změnit
  • hledá odpovědi na levo a pravorukost u svých dětí
  • se zabývá osobním rozvojem
  • pracuje jako pedagog, terapeut, lékař, lektor, kouč nebo sportovní trenér
  • pracuje s mentálním, emočním a fyzickým tělem
  • pracuje s mužsko /ženskou polaritou
  • se najde v příznacích nesprávné laterality

Levák nebo pravák?

Naše těla jsou jedinečným energetickým „vozítkem“ v tomto 3D světě. Všechny jeho hmotné i nehmotné části jsou geniálně jednoduše propojené a fungují samy jako dokonalý systém, pokud mu v tom nebráníme. Na semináři si můžete sami na sobě vyzkoušet, jak jsou právě u Vás propojené mozkové hemisféry s jednotlivými částmi těla, a jestli a jak dalece Vy sami bráníte přirozenému toku energií ve Vašem systému.

Pokud jste se v článcích na tomto webu našli jako potenciální skrytí leváci, je pro Vás tento seminář velmi vhodný. Otestujete zde svoji skutečnou energetickou lateralitu a vyzkoušíte si na vlastním těle, kde je ukryta Vaše síla.

Nesprávnou lateralitu žijeme většinou od útlého dětství. Už jsme zapomněli jak chutná pocit vlastní plné síly, bytí ve svém středu, plynutí životem bez úsilí, bytí v přítomném okamžiku a jaké to je nebýt ovládán vlastní myslí. To, co žijeme, považujeme za „normální“ a teprve po přepólování můžeme poznat rozdíl. S žitím ve své správné lateralitě je to jako s chutí čokolády. Když ji člověk neochutná, nemá ani ponětí, jaké to je.

OBECNÉ PODMÍNKY AKCE

MÍSTO KONÁNÍ: vhodné meditační centrum, bude upřesněno při vyhlášení konkrétního termínu

PROGRAM: Na semináři testujeme a objevujeme svou skutečnou lateralitu, uvolňujeme tělo a mysl, meditujeme, tančíme a staráme se o své tělo i pomocí energetických cvičení, která zlepšují funkci našich organismů. Vysvětlujeme mýty kolem levo a pravorukosti. Osvětlujeme vliv laterality na partnerský život, jak rozpoznat správnou lateralitu u dětí a jak je případně podpořit. Nedílnou součástí semináře je návod, jak se přepólovat na svoji správnou lateralitu a kompletní informace pro zapojení získaných vědomostí a zkušeností ze semináře do každodenního života. Věnujeme se i tématu mužsko-ženské polarity, které je se správnou lateralitou úzce propojeno. Seminář je vhodný také pro páry a je přínosný i pro účastníky, kteří se nenajdou jako skrytí leváci.

ORGANIZAČNÍ ZÁLEŽITOSTI: Doporučujeme účastníkům využít ubytování a stravu přímo v centru, aby byli v době semináře v co nejmenším kontaktu s okolním světem a mohli se plně věnovat sami sobě a tématu. Program probíhá po všechny dny v době 7-22 hodin. První den se přijíždí mezi 15-18 hodinou a poslední den se končí po obědě ve 14 hodin. Osoby ve věku 14-18 let se mohou přihlásit na seminář pouze po předchozí domluvě s lektory. Centra neumožňují přítomnost domácích zvířat ani dalších neúčastníků semináře.

Všem účastníkům je doporučeno si zařídit předem, aby nebyli po dobu akce nikým a ničím rušeni a mohli se věnovat jen sobě bez kontaktu s okolním světem. Po dobu akce je vhodné v celém areálu centra mít vypnuté mobilní telefony a nepoužívat ani jiná elektronická zařízení. V centru není wifi. Je to důležitá součást programu pro účastníky kurzu. Souhlas s výše uvedenými podmínkami je uveden v el. přihlášce.

ÚČASTNICKÁ DOHODA: Účelem akce je osobní rozvoj a růst. Součástí programu jsou techniky, které mohou být emocionálně, mentálně a fyzicky náročné pro osoby s psychickými potížemi v minulosti. V případě pochybností doporučujeme konzultaci s lékařem. Každý účastník nese odpovědnost sám za sebe včetně chování k ostatním osobám v místě programu a k ostatním účastníkům. Organizátoři a provozovatelé centra nejsou zodpovědní za žádné účastníkovy ztráty, škody nebo zranění. Těhotenství není překážkou účasti na akci. Doporučujeme těhotným ženám se předem „domluvit“ s miminkem, zda program zvládne. Účast na celé akci a na jednotlivých cvičeních ponecháváme plně na těhotných ženách. Souhlas s účastnickou dohodou je uveden v elektronické přihlášce.

UBYTOVÁNÍ: je ve čryř až sedmilůžkových pokojích (dle možností centra). V el. přihlášce je možné uvést požadavky na ubytování v ženském, mužském nebo libovolném pokoji nebo s konkrétní osobou (osobami). Nejsou k dispozici jedno- a dvoulůžkové pokoje a nemůžeme zaručit, že bude možné splnit všechny vaše požadavky na ubytování. V případě nejasností se včas ozveme emailem nebo dořešíme na místě. Je vhodné upřímně uvést informace o chrápání. Chrápající bytosti umisťujeme zvlášť. Tím se vyhneme diskomfortu ostatních spoluspících účastníků a je zajištěna pohoda všech.

STRAVA: je připravovaná z čistě rostlinných surovin (veganská, bez cukru, bez bílé mouky) 3x denně. Část surovin je v organické kvalitě. V elektronické přihlášce je možno zvolit bezlepkovou verzi stravy, navíc vajíčka ke snídani a uvedení alergenů. Na místě už není možné požadavky na stravu měnit.

DOPRAVA: Přihlášeným účastníkům poskytujeme dva týdny před termínem akce přístup do elektronické tabulky, kde se mohou domluvit na spolujízdách. Lze nabízet i hledat spolujízdu.

Účastník je na seminář přihlášen po vyplnění elektronické přihlášky (která je zpřístupněna při vypsání termínu) a uhrazení nevratné zálohy. Přihlašování jiným způsobem není možné.

Další konkrétní podmínky semináře budou zveřejněny po jeho vypsání.

INFORMACE PRO PEDAGOGY: Tento seminář nemá akreditaci MŠMT, protože moje vzdělání je původem ze zahraničí a tedy akreditace MŠMT není možná. Na ministrestvu mi ale sdělili informaci, že pokud žadatel (škola) uvede, že se jedná o jedinečný seminář, který nikdo jiný v ČR nedělá, financování je možné. V současné době jsem opravdu jediná, kdo tento seminář v ČR nabízí.

Pokud máte jakékoliv další dotazy k semináři nebo tématu, můžete nás kontaktovat na emailu lv@spravnalateralita.cz.

Večerní ochutnávky

jsou nabízeny jako dvouhodinové přednášky s uvedením do tématu správné laterality bez testování laterality. Aktuální odkazy jsou přístupné vpravo v bočním menu. Ochutnávky pořádáme i na vyžádání v různých městech. V případě zájmu nás kontaktujte na lv@spravnalateralita.cz. Lze se přihlásit k odběru newsletteru a po vypsání termínu budete přednostně upozorněni.