Seminář 24.-27.2.2022 – pro přihlášené

Na této stránce jsou uvedeny všechny aktuální informace k semináři. Novinky jsou vždy nahoře.

14.1.2022

„ÚKOLY“ do začátku semináře, které byly odeslány potvrzeným účastníkům:

  1. zajištění základních informací HUMAN DESIGN a poslání emailem
  2. výběr PŘEDMĚTU ze seznamu zde.
  3. možnost výběru VÍKENDOVÉHO JMÉNA.
  4. nabídka a poptávka SPOLUJÍZD zde.

Podrobnější informace k jednotlivým bodům jsou níže.

  1. Vnitřní rozhodovací autorita – HUMAN DESIGN

Lidé s nesprávnou lateralitou se často rozhodují podle vlastní přebujelé mysli a dostávají se tak v životě do náročných situací, do kterých by se při naslouchání vlastní vnitřní rozhodovací autority nedostali. Vnitřní rozhodovací autorita je dány v mapě Human design. Pro nás, jako Vaše průvodce, je vhodné vědět, jaká je Vaše rozhodovací autorita a jakým způsobem s Vámi máme komunikovat.

Pokud jste o tom nikdy neslyšeli, můžete si přečíst informace zde http://karlarudzinska.cz/. Z vlastní zkušenosti doporučujeme znát vlastní Human Design, pokud pracujete na svém osobním rozvoji. Zpracováním rozboru a osobním výkladem získáte základní, ale i detailní informace o tom, jaké máte dary a talenty, co Vám prospívá, kdo jste a podle čeho se máte rozhodovat. Máme dobré osobní zkušenosti s rozbory HD s Karlou Rudzinskou. Pomoc s mapou nebo informacemi o Human Designu Vám nabízí i Ondra / Rys (rys@spravnalateralita.cz ) .

Pro získání mapy HD potřebujete vědět datum a co nejpřesněji čas narození. Nastavení se v průběhu dne několikrát mění. Pokud nevíte svůj čas narození, lze jej získat většinou po roce 1954 v archivu na krajském úřadě za poplatek 50,-Kč poštou nebo nahlédnutím do porodní knihy. Další možností k získání přesného času narození je kineziologický svalový test. Pokud je místo narození v ČR stačí uvést Praha, pokud v zahraničí, tak je vhodné uvést přesně, aby sedělo časové pásmo.

Pro naše potřeby je dostačující kterákoliv z níže uvedených možností:

  • vygenerujete si mapu bez nutnosti registrace (v angličtině) zde pošlete nám ji emailem. Pdf soubor se stáhne po stisku oranžového tlačítka Download.
  • vygenerujete si mapu s nutností registrace (v češtině) zde pošlete nám ji emailem (přijde Vám pdf soubor na uvedený email). Po registraci Vám bude chodit newsletter.
  • pošlete nám datum, čas a místo narození
  • pošlete nám základní informace z mapy (Type, Profile, Inner authority)

Získání mapy HD je jen naše doporučení. Pokud Vás toto téma nezaujalo, není to pro nás potíž, poradíme si i tak.

2. SEZNAM PŘEDMĚTŮ

Na jednu zábavnou a velmi užitečnou aktivitu potřebujeme mnoho různých předmětů. Rádi bychom Vás požádali o spolupráci s jejich přípravou. V přiložené tabulce je uveden seznam předmětů. Vyberte si jeden předmět, který sebou přivezete na seminář a označte jej v seznamu. Použijeme jej na aktivitu a pak Vám ho opět vrátíme. Od každého stačí jeden kus. Pokud na Vás nic nezbyde, nevadí, není potřeba nic navíc.

3. VÍKENDOVÉ JMÉNO

Akce s levo a pravorukosti může být pro mnoho lidí velmi transformační. Aby mohly všechny změny proběhnout s lehkostí, je důležitá uvolněnost účastníků a odpojení se od běžného života. Jedním z prvků, které přispívají k uvolnění je změna identity. Na víkend si můžete (ale nemusíte) zvolit jiné víkendové (energetické) jméno, pod kterým budete na akci vystupovat. Účastník s jiným jménem nemá potřebu držet se své identity/masky/role, na které v běžném životě pečlivě pracuje, a dokáže se lépe odpoutat od zažitých modelů chování. Vaše víkendové jméno k Vám může přijít různým způsobem ve snu, v meditaci, nebo se s ním prostě setkáte a budete cítit, že to je ono. Doporučujeme používat spíše neutrální názvy ze světa přírody (rostliny, živočichy, živly, minerály, vesmírná tělesa atd.) než konkrétní osoby. Zde je na ukázku pár jmen: Hvězda, Javor, Perla, Kolibřík, Ava, Maya, Adrian, Sovička, Achát, Lilie, Kaira). Není vhodné si vybírat jména slavných osobností nebo jiných osob. Ovšem nic není špatně, pokud se cítíte s energetickým jménem příjemně. Může Vám přijít i jméno, které nic konkrétního neznamená, jen se Vám líbí.

Veronica i Rys jsou naše energetická jména, která jsme právě získali tímto způsobem.

Není potřeba se tímto „úkolem“ nijak zvlášť „trápit“. Když k Vám nic nepřijde výše popsanými způsoby, stačí si jednoduše nějaké jméno vymyslet, se kterým se budete cítit dobře. Víkendové jméno nemusíte posílat předem, stačí si ho přivézt s sebou na akci. Pokud se rozhodnete zůstat u svého civilního jména, je to také v pořádku.

4. SPOLUJÍZDY

V přiložené google tabulce můžete nabídnout nebo poptat spolujízdu.

7.1.2022

Uzavření přihlášek a ukončení registrace náhradníků.

9.12.2021

Seminář je zaplněn, ale je možné se registrovat jako náhradník. Náhradník má možnost se při uvolnění místa dohlásit, nebo ne. Na předchozí seminář se dostalo 7 náhradníků. Registrovaní náhradníci mají možnost přednostního přihlášení na další termín semináře.

26.11.2021

Levo a pravorukost – mozek v rovnováze, mužsko/ženská polarita

Termín: čtvrtek 24.2.2022- neděle 27.2.2022

Organizátoři: Lucie Vřešťálová (Veronica), Ondra Veverka (Rys)

Místo konáni: Kubasova chalupa

PROGRAM

Budeme testovat a objevovat svou správnou lateralitu, uvolňovat se a starat se o své tělo i pomocí energetických cvičení, která zlepšují funkci našich organismů. Osvětlíme souvislost laterality s mužsko/ženskou polaritou na vliv partnerský život, jak rozpoznat správnou lateralitu u dětí a jak s nimi pracovat. Nedílnou součástí akce je návod, jak se přepólovat na svoji správnou lateralitu a kompletní informace pro zapojení získaných vědomostí a zkušeností do každodenního života. Akce je vhodná také pro páry a je přínosná i pro účastníky, kteří se nenajdou jako skrytí leváci.

ORGANIZAČNÍ ZÁLEŽITOSTI

Doporučujeme účastníkům využít ubytování a stravu přímo v centru, aby byli v co nejmenším kontaktu s okolním světem a mohli se plně věnovat sami sobě a tématu. Program bude probíhat po všechny dny v době 7-22 hodin. Začíná se ve čtvrtek programem přibližně v 15:00 hodin (bude ještě upřesněno) a končí se v neděli po obědě odjezdem ve 14 hodin. Centrum neumožňuje přítomnost domácích zvířat ani dalších neúčastníků. Všem účastníkům je doporučeno si zařídit předem, aby nebyli po dobu akce nikým a ničím rušeni a mohli se věnovat jen sobě bez kontaktu s okolním světem. Po dobu akce je vhodné v celém areálu centra mít vypnuté mobilní telefony a nepoužívat ani jiná elektronická zařízení. V centru není wifi. Je to důležitá součást programu pro účastníky kurzu. Souhlas s výše uvedenými podmínkami je uveden v el. přihlášce.

ÚČASTNICKÁ DOHODA

Účelem akce je osobní rozvoj a růst. Součástí programu jsou techniky, které mohou být emocionálně, mentálně a fyzicky náročné pro osoby s psychickými potížemi v minulosti. V případě pochybností doporučujeme konzultaci s lékařem. Každý účastník nese odpovědnost sám za sebe včetně chování k ostatním osobám v místě programu a k ostatním účastníkům. Organizátoři a provozovatelé centra nejsou zodpovědní za žádné účastníkovy ztráty, škody nebo zranění. Těhotenství není překážkou účasti na akci. Doporučujeme těhotným ženám se předem „domluvit“ s miminkem, zda program zvládne. Účast na celé akci a na jednotlivých cvičeních ponecháváme plně na těhotných ženách. Souhlas s účastnickou dohodou je uveden v elektronické přihlášce.

UBYTOVÁNÍ je ve tří až šestilůžkových pokojích. V el. přihlášce je možné uvést požadavky na ubytování v ženském, mužském nebo libovolném pokoji nebo s konkrétní osobou (osobami). Pokusíme se vyhovět Vašim požadavkům na ubytování, jak nejlépe to bude možné. Nejsou k dispozici jednolůžkové pokoje a nemůžeme zaručit, že bude možné splnit všechny vaše požadavky na ubytování. V případě nejasností se Vám včas ozveme emailem nebo dořešíme na místě. Je vhodné upřímně uvést informace o chrápání. Chrápající bytosti umisťujeme zvlášť. Tím se vyhneme diskomfortu ostatních spoluspících účastníků a je zajištěna pohoda všech.

STRAVA je připravovaná z čistě rostlinných surovin (veganská, bez cukru, bez bílé mouky) 3x denně. Část surovin je v organické kvalitě. V elektronické přihlášce je možno zvolit bezlepkovou verzi stravy, navíc vajíčka ke snídani a uvedení alergenů. Na místě už není možné požadavky na stravu měnit.

CENA A REZERVACE/PŘIHLÁŠKA

Celková cena semináře včetně ubytování a stravy je 7.100,-Kč / EUR 280 (nejsme plátci DPH).

Po vyplnění elektronické rezervace (níže) Vám přijde email s podklady pro platbu zálohy ve výši 3.100,-Kč (EUR 120). Na seminář jste přihlášeni až po uhrazení zálohy.

Záloha je vratná pouze v případě, že se podaří případné uvolněné místo obsadit náhradníkem. V případě změny nás, prosím, neprodleně informujte, abychom mohli uvolněné místo nabídnout náhradníkovi.

Pokud se akce nebude konat z důvodu neslučitelných s aktuálními společenskými podmínkami, zálohu Vám vrátíme, nebo Vám nabídneme další termín.

Doplatek (4.000 Kč / 160 EUR) bude placen hotově při příjezdu. Pokud potřebujete vystavit doklad o zaplacení, uveďte podklady do elektronické rezervace.

POKUD SOUHLASÍTE SE VŠÍM, CO JE ZDE UVEDENO, MŮŽETE VYPLNIT

ELEKTRONICKOU REZERVACI.

V rezervaci vyplňujete telefonní číslo, které použijeme pouze v případě nutného spojení s Vámi v souvislosti se seminářem (platby, ubytování apod.).

Po vyplnění rezervace obdržíte email s podklady pro platbu zálohy. Rezervace místa (doba pro uhrazení zálohy) je platná 7 dní po obdržení emailu s podklady pro platbu. Na akci jste přihlášeni až po emailovém potvrzení přijetí zálohy. V případě, že nebude záloha uhrazena do 7-mi dní, rezervace místa se zruší.

Maximální kapacita semináře je 36 účastníků. Účastníci jsou registrování podle pořadí přijetí platby zálohy.

Po zaplnění 36-ti míst je možné se přihlašovat i jako náhradník. Náhradníci neplatí zálohu. O tom, že jste registrováni jako náhradníci Vás budeme informovat emailem. Pokud není možné vyplňovat elektronickou rezervaci, je již akce zaplněna včetně náhradníků.

Po přihlášení budete automaticky zařazeni do databáze odběratelů newsletteru (pokud ještě nejste přihlášeni).

V případě jakýchkoliv dotazů k akci, nás můžete kontaktovat na emailu lv@spravnalateralita.cz.

Momentálně nejsme schopni odhadnout, jaké budou společenské podmínky pro konání akcí. Budeme Vás včas informovat, pokud bude potřebné splnit nějaké speciální podmínky.

Děkuji a těšíme se na společnou cestu

Lucie Vřešťálová – Veronica

Ondra Veverka – Rys