O mně – kontakt

Lucie Vřešťálová

lv@spravnalateralita.cz

Moje jméno Lucie znamená „světlo“.

K lateralitě jsem se dostala po 12-ti letech hledání svého vnitřního klidu, ženskosti a své skutečné síly. Moje životní cesta byla velmi pestrá a umožnila mi nahlédnout a pronikat do tajů tohoto světa z různých úhlů pohledu. Baví mě zkoumat svět a vnímat jeho energetický základ pomocí všech smyslů, protože energie/vibrace je základ všeho co máme a vnímáme kolem sebe.

Více než deset let jsem navštěvovala různé seberozvojové semináře. Pak jsem se „náhodou“ objevila na semináři „Mozek v rovnováze“ u německého lektora Karla Grunicka. Prošla jsem kompletním testováním laterality a zjistila jsem, že nejsem pravačka, ale ve skutečnosti levačka. Prošla jsem úspěšným přepólováním ze skryté levačky na levačku. Tento krok mi výrazně změnil život k lepšímu. Našla jsem vnitřní klid, svoji skutečnou sílu a odešly i dlouholeté zdravotní potíže a únava. Vyzkoušela jsem si na vlastním těle i duši, jak velký rozdíl je žít a nebo nežít svoji správnou lateralitu. A pokračuji dál, procházím dalšími zkušenostmi a odkrývám nekonečné taje pestrosti života.

Jsem levačka.

Nějakou dobu mě v mém životě provázelo jméno Veronica. Pomohlo překonat určitou část mého života a najít sebe sama. Nyní už toto jméno nepotřebuji, s láskou jsem Veronice poděkovala a rozloučila se s ní.