O mně – kontakt

MILÍ PŘÁTELÉ, NEŽ MI NAPÍŠETE DOTAZ, PROSÍM, PŘEČTĚTE SI POZORNĚ TEXT UVEDENÝ VELKÝMI PÍSMENY.

PROHLÉDNĚTE SI CELÝ WEB (KLIDNĚ I NĚKOLIKRÁT). VIDEO TAKÉ DOPORUČUJI SHLÉDNOUT OPAKOVANĚ S ODSTUPEM, JE TAM ŘEČENA VĚTŠINA PODSTATNÝCH INFORMACÍ. NOVÉ INFORMACE NÁŠ MOZEK ČASTO HNED NEPOCHYTÍ (VIZ VIDEO 1:27:25). PŘI OPAKOVANÉM ČTENÍ NEBO SHLÉDNUTÍ MOZEK ZAREGISTRUJE DALŠÍ INFROMACE, KTERÉ POPRVÉ NEZACHYTIL.

OSOBNÍ KONZULTACE NEDĚLÁME, DŮVODY JSOU UVEDENY V SEKCI TESTOVÁNÍ. JE TAM UVEDENO I JAK PROBÍHÁ TESTOVÁNÍ A CO DĚLAT, POKUD ŘEŠÍM LATERALITU U DĚTÍ.

KDYŽ SE PŘIHLÁSÍTE K ODBĚRU NOVINEK, BUDETE AUTOMATICKY INFORMOVÁNI O NOVĚ VYPSANÉM SEMINÁŘI. NEZAPOMEŇTE POTVRDIT PŘIHLÁŠENÍ V EMAILU, KTERÝ OD NÁS AUTOMATICKY DOSTANETE. EMAILY OD NÁS OBČAS MOHOU SPADNOUT DO SPAMU NEBO DO HROMADNÉ POŠTY A NEMUSÍ SE ZOBRAZOVAT V MOBILNÍCH APLIKACÍCH.

AKTUÁLNĚ VYPSANÉ SEMINÁŘE JSOU V SEKCI SEMINÁŘE. VŠEOBECNÉ PODROBNOSTI K SEMINÁŘŮM (CENA, UBYTOVÁNÍ, STRAVA ATD.) JSOU UVEDENY TAMTÉŽ.

TĚŠÍ NÁS ZÁJEM O TÉMA LATERALITY. MÁME POCHOPENÍ PRO VAŠI TOUHU ŘEŠIT TO TEĎ A HNED, ALE NIC VÁM NEMŮŽE UTÉCT. STAČÍ ZACHOVAT KLID, VŠE JE V POŘÁDKU A DĚJE SE V TEN SPRÁVNÝ ČAS PRO KAŽDÉHO. OMLOUVÁME SE POKUD NEODPOVÍME IHNED NA VŠECHNY EMAILY.

Lucie Vřešťálová – Veronica

lv@spravnalateralita.cz

Moje rodné jméno Lucie znamená „světlo“. Mnozí přátelé mě znají pod mým světelně-energetickým jménem – Veronica.

K lateralitě jsem se dostala po 12-ti letech hledání svého vnitřního klidu, ženskosti a své skutečné síly. Moje životní cesta byla velmi pestrá a umožnila mi nahlédnout a pronikat do tajů tohoto světa z různých úhlů pohledu. Baví mě zkoumat svět a vnímat jeho energetický základ pomocí všech smyslů, protože energie/světlo je základ všeho co máme a vnímáme kolem sebe.

Více než deset let jsem navštěvovala různé seberozvojové semináře. Pak jsem se „náhodou“ objevila na semináři „Mozek v rovnováze“ u německého lektora Karla Grünicka. Prošla jsem kompletním testováním laterality a zjistila jsem, že nejsem pravačka, ale ve skutečnosti levačka. Prošla jsem úspěšným přepólováním ze skryté levačky na levačku. Tento krok mi výrazně změnil život k lepšímu. Našla jsem vnitřní klid, svoji skutečnou sílu a odešly i dlouholeté zdravotní potíže a únava. Vyzkoušela jsem si na vlastním těle i duši, jak velký rozdíl je žít a nebo nežít svoji správnou lateralitu.

Jsem levačka.