Odkazy

https://körperintelligenz.de/ stránky Karla Grünicka, které je autorem metody testování laterality. Na jeho seminářích jsem se s touto tématikou seznámila. Karl dále učí K.I. – inteligenci těla. Jedná se o jeho vlastní metodu, jak mít celý systém (všech našich energetických těl) v rovnováze a harmoniii a nad polaritní (hodnotící) úrovní.

Další odkazy týkající se laterality a leváctví. Některé mohou obsahovat informace odlišné od těch, které uvádím na svém webu.

www.levactvi.cz stránky Mgr. Ivo Vodičky, který je pedagog a levák. Zabývá se mnoho let vším kolem leváctví. Víme o sobě a mě vůbec nevadí, že na některé věci máme jiný názor. Někdo zde může najít pro sebe vhodné informace.

lefthander-consulting.org stránky Dr. Johanny Barbary Sattler, která se tématem laterality zabývá v Německu a má i mnoho publikací na dané téma.

Další odkazy, které se netýkají tématu laterality, ale byly mi přínosem v mém osobním rozvoji. Osobně jsem je ve svém životě vyzkoušela, v ten daný moment pro mě byla přínosná a měla jsem s nimi v ten moment dobrou zkušenost.

http://www.ekozahrady.com/ U Jardy Svobody jsem absolvovala několik permakulturních kurzů, semináře vědomé tvorby a výcvik Light body. Nejen díky tomu se mi o velký kus opět změnil život k lepšímu.

https://www.studiolife.cz/ Lenka Chourová byla u mého probuzení. Byla mi průvodkyní na konstalacích, cvičeních kum nye, tantře, výcviku Síla ženy a zasvěcením do Reiki.

Názvy zajímavých filmů, které stojí za shlédnutí. Jsou na různá témata a mohou v každém probudit nový a možná zatím neznámý pohled na svět:

Nádherná zelená, Nebezpečná krása, Co my jen víme, Pozemšťan, Dálnice 60, P.K., The Circle (Kruh), Městečko Pleasantville, Zkratky ke štěstí, Čokoláda.

A nakonec další moje stránky http://www.oreska.cz o „mojí“ permakultuře a o všem s tím souvisejícím. Jak to mám já a co žiju.