Odkazy

https://körperintelligenz.de/ stránky Karla Grunicka, které je autorem metody testování laterality. Na jeho seminářích jsem se s touto tématikou seznámila. Karl dále učí K.I. – inteligenci těla. Jedná se o jeho vlastní metodu, jak mít celý systém (všech našich energetických těl) v rovnováze a harmoniii a nad polaritní (hodnotící) úrovní.

Další odkazy týkající se laterality a leváctví. Některé mohou obsahovat informace odlišné od těch, které uvádím na svém webu.

www.levactvi.cz stránky Mgr. Ivo Vodičky, který je pedagog a levák. Zabývá se mnoho let vším kolem leváctví. Víme o sobě a mě vůbec nevadí, že na některé věci máme jiný názor. Někdo zde může najít pro sebe vhodné informace.

lefthander-consulting.org stránky Dr. Johanny Barbary Sattler, která se tématem laterality zabývá v Německu a má i mnoho publikací na dané téma.

Názvy zajímavých filmů, které stojí za shlédnutí. Jsou na různá témata a mohou v každém probudit nový a možná zatím neznámý pohled na svět:

Králova řeč (o jednom slavném přeučeném levákovi), Nádherná zelená, Nebezpečná krása, Co my jen víme, Pozemšťan, Dálnice 60, P.K., The Circle (Kruh), Městečko Pleasantville, Zkratky ke štěstí, Čokoláda, Tajemství (The secret), Červený stan, V hlavě, Yes-man, Všemocný.

A nakonec další moje stránky http://www.oreska.cz o „mojí“ permakultuře a o všem s tím souvisejícím. Jak to mám já a co žiju.