Odpověděli jste alespoň 3x ANO?

Pravděpodobně se Vás téma laterality týká. Více informací o tom, zda se zabývat vlastní levorukostí a pravorukostí, získáte v seznamu více příznaků nebo přímo na semináři o leváctví a praváctví.

Více příznaků

O lateralitě

Záznam pořadu Duše K s Jardou Duškem z 13.10.2020

Vše ve vesmíru se skládá ze dvou kvalit, které na sebe působí a tvoří harmonický celek. I naše tělo a mozek se skládá ze dvou částí, z nichž každá má jinou kvalitu/polaritu. Při respektování těchto energeticky daných kvalit jsou mozkové hemisféry v rovnováze a přirozeně spolupracují. Nesprávným nebo opačným používáním těchto kvalit nastává nepřirozený stav uvnitř i navenek.

Leváků a praváků je procentuálně přibližně stejně 50% a 50%. Nežité leváctví a praváctví způsobuje v těle nerovnováhu, která se může projevovat na mentální, emoční i fyzické úrovni. Nežití své správné laterality má na kvalitu života větší vliv, než je veřejně prezentováno. K obnovení rovnováhy dochází v jakémkoliv věku po zjištění přirozené laterality a návratu k ní.

Více o lateralitě

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.