Semináře a ochutnávky

Seminář – Vědomá levo a pravorukost, mužsko/ženská polarita

3-4 DENNÍ SEMINÁŘ S KOMPLETNÍM TESTOVÁNÍM LEVO A PRAVORUKOSTI

Průvodci: Lucie Vřešťálová (Veronica), Ondra Veverka (Rys)

Seminář je vhodný a přínosný pro každého kdo:

  • si není jistý svojí lateralitou
  • hledá odpovědi na pravo a levorukost u svých dětí
  • se zabývá osobním rozvojem
  • pracuje jako pedagog, terapeut, lékař, lektor, kouč nebo sportovní trenér
  • pracuje s mentálním, emočním a fyzickým tělem
  • pracuje s mužsko /ženskou polaritou
  • se najde v příznacích nesprávné laterality

Levák nebo pravák?

Naše těla jsou jedinečným energetickým „vozítkem“ v tomto 3D světě. Všechny jeho hmotné i nehmotné části jsou geniálně jednoduše propojené a fungují samy, pokud jim v tom nebráníme. Na semináři si můžete sami na sobě vyzkoušet, jak jsou právě u Vás propojené mozkové hemisféry s jednotlivými částmi těla, a jestli a jak dalece Vy sami bráníte přirozenému toku energií ve Vašem životě.

Pokud jste se v článcích na tomto webu našli jako potenciální skrytí leváci, je pro Vás tento seminář velmi vhodný. Otestujete zde svoji skutečnou energetickou lateralitu a vyzkoušíte si na vlastním těle, kde je ukryta Vaše síla. Budeme ve skupině společně provádět energetická cvičení, testovat lateralitu, meditovat, uvolňovat mysl i tělo a tančit. Část semináře je věnována mužsko/ženské polaritě, která je s tématem laterality úzce propojena.

Budeme se věnovat i objasnění mýtů kolem levo a pravorukosti, zkřížené lateralitě, ambidextrii, vlivu na partnerský život a rozpoznání správné laterality u dětí a jak s nimi pracovat. Nedílnou součástí semináře je návod jak se přepólovat na svoji správnou lateralitu a kompletní informace pro zapojení získaných vědomostí a zkušeností ze semináře do každodenního života.

Nesprávnou lateralitu žijeme většinou od útlého dětství. Neznáme pocit vlastní plné síly, bytí ve svém středu, plynutí životem bez úsilí, bytí v přítomném okamžiku a jaké to je nebýt ovládán vlastní myslí. To, co žijeme, považujeme za „normální“ a teprve po přepólování můžeme poznat rozdíl. S žitím ve své správné lateralitě je to jako s chutí čokolády. Když ji člověk neochutná, nemá ani ponětí, jaké to může být příjemné.

Po přihlášení k odběru novinek zde budete přednostně upozorněni na termíny seminářů.

Večerní ochutnávky

jsou nabízeny jako dvouhodinové přednášky s uvedením do tématu správné laterality. Aktuální odkazy jsou přístupné vpravo v bočním menu. Ochutnávky pořádáme i na vyžádání v různých městech. V případě zájmu nás kontaktujte na lv@spravnalateralita.cz. Lze se přihlásit k odběru newsletteru a po vypsání termínu budete přednostně upozorněni.

Nejbližší ochutnávka se koná 10.11.2020 v 18:30 v PlantaGea Brandýs nad Labem. Přihlášky zde.