Semináře a ochutnávky

Po přihlášení k odběru novinek zde budete zařazeni do databáze a přednostně emailem upozorněni na termíny seminářů. Pro úplné přihlášení je potřeba potvrdit odkaz v námi zaslaném emailu. Pokud Vám nepřijde potvrzovací email, doporučujeme se podívat do spamu a složky hromadné pošty. Když ani tam nenajdete potvrzovací email, možná jste nevyplnili správně emailovou adresu. Emaily se nemusí zobrazovat ve všech mobilních aplikacích.

SEMINÁŘE POŘÁDÁME PRO 20-36 OSOB A NELZE JE USKUTEČNIT ON-LINE FORMOU.

Nejbližší termín semináře je neděle-středa 12.-15.9.2021 na Ořechovém dvoře u Písku. Přihlášky budou spuštěny koncem června. Na odkazu ZDE se můžete zaregistrovat jako předběžný zájemce a my Vás budeme přednostně informovat o spuštění přihlášek.

Vědomá levo a pravorukost, mužsko/ženská polarita

Seminář s kompletním testováním laterality, který je vhodný a přínosný pro každého kdo:

  • si není jistý svojí lateralitou
  • hledá odpovědi na pravo a levorukost u svých dětí
  • se zabývá osobním rozvojem
  • pracuje jako pedagog, terapeut, lékař, lektor, kouč nebo sportovní trenér
  • pracuje s mentálním, emočním a fyzickým tělem
  • pracuje s mužsko /ženskou polaritou
  • se najde v příznacích nesprávné laterality

Levák nebo pravák?

Naše těla jsou jedinečným energetickým „vozítkem“ v tomto 3D světě. Všechny jeho hmotné i nehmotné části jsou geniálně jednoduše propojené a fungují samy, pokud jim v tom nebráníme. Na semináři si můžete sami na sobě vyzkoušet, jak jsou právě u Vás propojené mozkové hemisféry s jednotlivými částmi těla, a jestli a jak dalece Vy sami bráníte přirozenému toku energií ve Vašem životě.

Pokud jste se v článcích na tomto webu našli jako potenciální skrytí leváci, je pro Vás tento seminář velmi vhodný. Otestujete zde svoji skutečnou energetickou lateralitu a vyzkoušíte si na vlastním těle, kde je ukryta Vaše síla.

Nesprávnou lateralitu žijeme většinou od útlého dětství. Už jsme zapomněli jak chutná pocit vlastní plné síly, bytí ve svém středu, plynutí životem bez úsilí, bytí v přítomném okamžiku a jaké to je nebýt ovládán vlastní myslí. To, co žijeme, považujeme za „normální“ a teprve po přepólování můžeme poznat rozdíl. S žitím ve své správné lateralitě je to jako s chutí čokolády. Když ji člověk neochutná, nemá ani ponětí, jaké to může být příjemné.

OBECNÉ PODMÍNKY AKCE

MÍSTO KONÁNÍ: vhodné meditační centrum, bude upřesněno při vyhlášení konkrétního termínu

PROGRAM: Na semináři testujeme a objevujeme svou skutečnou lateralitu, uvolňujeme tělo a mysl, meditujeme, tančíme a staráme se o své tělo i pomocí energetických cvičení, která zlepšují funkci našich organismů. Vysvětlujeme mýty kolem levo a pravorukosti, zkřížené laterality a ambidextrie. Osvětlujeme vliv laterality na partnerský život, jak rozpoznat správnou lateralitu u dětí a jak je případně podpořit. Nedílnou součástí semináře je návod, jak se přepólovat na svoji správnou lateralitu a kompletní informace pro zapojení získaných vědomostí a zkušeností ze semináře do každodenního života. Věnujeme se i tématu mužsko-ženské polarity, která je se správnou lateralitou úzce propojena. Seminář je vhodný také pro páry a je přínosný i pro účastníky, kteří se nenajdou jako skrytí leváci.

ORGANIZAČNÍ ZÁLEŽITOSTI: Doporučujeme účastníkům využít ubytování a stravu přímo v centru, aby byli v době semináře v co nejmenším kontaktu s okolním světem a mohli se plně věnovat sami sobě a tématu. Program probíhá po všechny dny v době 7-22 hodin. První den se začíná v 16 hodin a poslední den se končí po obědě ve 14 hodin. Osoby ve věku 14-18 let se mohou přihlásit na seminář pouze po předchozí domluvě s lektory. Centra neumožňují přítomnost domácích zvířat ani dalších neúčastníků semináře.

Všem účastníkům je doporučeno si zařídit předem, aby nebyli po dobu semináře nikým a ničím rušeni a mohli se věnovat jen sobě bez kontaktu s okolním světem. Po dobu semináře není vhodné v celém areálu centra používat (ani mít zapnuté) mobilní telefony ani jiná elektronická zařízení využívající mobilní sítě, Bluetooth, wifi nebo jiné signály. Alkohol a jiné návykové látky jsou také nevhodné. Je to důležitá součást programu pro účastníky kurzu i lektory.

ÚČASTNICKÁ DOHODA: Účelem semináře je osobní rozvoj a růst. Součástí programu jsou techniky, které mohou být emocionálně, mentálně a fyzicky náročné pro osoby s psychickými potížemi v minulosti. V případě pochybností doporučujeme konzultaci s lékařem. Každý účastník nese odpovědnost sám za sebe včetně chování k ostatním osobám v místě programu a k ostatním účastníkům semináře. Lektoři a provozovatelé centra nejsou zodpovědní za žádné účastníkovy ztráty, škody nebo zranění. Samozřejmostí je i zachování soukromí o všem, co se děje jednotlivým účastníkům na semináři.

UBYTOVÁNÍ: je (dle možností centra) většinou ve čtyř až sedmilůžkových pokojích nebo na vlastní matraci a ve vlastním spacáku v prostorách centra (meditárna, podkroví apod.). V el. přihlášce je možné uvést požadavky na ubytování v ženském, mužském nebo libovolném pokoji nebo s konkrétní osobou (osobami). Je vhodnější uvést jméno a příjmení osoby než „s manželkou, s přítelem“. Pokusíme se vyhovět Vašim požadavkům na ubytování, jak nejlépe to bude možné. V případě nejasností se Vám včas ozveme emailem nebo dořešíme na místě. Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje většinou nejsou k dispozici.

STRAVA: je připravovaná z čistě rostlinných surovin (veganská, bez cukru, bez bílé mouky) 3x denně. Část surovin je v organické kvalitě. O bezlepkovou verzi a jiné speciální úpravy stravy je možno požádat předem v el. přihlášce.

DOPRAVA: Přihlášeným účastníkům poskytujeme dva týdny před termínem akce přístup do elektronické tabulky, kde se mohou domluvit na spolujízdách. Lze nabízet i hledat spolujízdu.

Účastník je na seminář přihlášen po vyplnění elektronické přihlášky (která je zpřístupněna při vypsání termínu) přihlašování jiným způsobem není možné ani akceptované a uhrazení nevratné zálohy.

Další konkrétní podmínky semináře budou zveřejněny po jeho vypsání.

Pokud máte jakékoliv další dotazy k semináři nebo tématu, můžete nás kontaktovat na emailu lv@spravnalateralita.cz.

Večerní ochutnávky

jsou nabízeny jako dvouhodinové přednášky s uvedením do tématu správné laterality bez testování laterality. Aktuální odkazy jsou přístupné vpravo v bočním menu. Ochutnávky pořádáme i na vyžádání v různých městech. V případě zájmu nás kontaktujte na lv@spravnalateralita.cz. Lze se přihlásit k odběru newsletteru a po vypsání termínu budete přednostně upozorněni.