Ochutnávky a Semináře

Pro pochopení rozdílu mezi Ochutnávkou a Seminářem uvedu názorný příklad na učení se řízení auta.

OCHUTNÁVKA je, jako když Vás svezu 5 minut autem jako spolujezdce. Uvidíte, jak řídím a nacítíte si, zda řízení auta je to, co Vás zajímá a chcete to umět také. Zároveň si navnímáte, zda jsem pro Vás přijatelná jako učitel autoškoly.

SEMINÁŘ je jako když se naučíte dopravní předpisy, absolvujete jízdy, prohlédnete si hlavní části auta, seznámíte se s jejich základní údržbou, otestujete svoje znalosti a složíte závěrečnou zkoušku. Odcházíte s řidičským průkazem a můžete usednout za volant.

Ochutnávky

jsou nabízeny jako dvouhodinové přednášky s uvedením do tématu správné laterality. Aktuální odkazy jsou přístupné vpravo v bočním menu. Ochutnávky pořádáme i na vyžádání v různých městech. V případě zájmu nás kontaktujte na lv@spravnalateralita.cz. Lze se přihlásit k odběru newsletteru a po vypsání termínu budete přednostně upozorněni.

Seminář – Vědomá levo a pravorukost

3-4 DENNÍ SEMINÁŘ S KOMPLETNÍM TESTOVÁNÍM LEVO A PRAVORUKOSTI

Momentálně není vypsán termín semináře. Lze se přihlásit k odběru newsletteru zde a po vypsání termínu budete přednostně upozorněni.

Termín: ———

Místo konání: ———–

Průvodci: Lucie Vřešťálová (Veronica), Ondra Veverka (Rys)

Levák nebo pravák?

Seminář je vhodný pro každého jedince, který používá ruce, nohy, oči a svoje tělo každý den bez ohledu na svoji levo nebo pravorukost. Naše těla jsou jedinečným energetickým „vozítkem“ v tomto 3D světě. Všechny jeho hmotné i nehmotné části jsou geniálně jednoduše propojené a fungují samy, pokud jim v tom nebráníme.

Na semináři si můžete sami na sobě vyzkoušet, jak jsou právě u Vás propojené mozkové hemisféry s jednotlivými částmi těla, a jestli a jak dalece Vy sami bráníte přirozenému toku energií ve Vašem životě. Pokud jste se v článcích na tomto webu našli jako potenciální skrytí leváci, je pro Vás tento seminář velmi vhodný. Otestujete zde svoji skutečnou energetickou lateralitu a vyzkoušíte si na vlastním těle, kde je skryta Vaše skutečná síla. Budeme ve skupině společně provádět energetická cvičení, testovat lateralitu, meditovat, uvolňovat mysl i tělo a tančit.

Seminář je přínosný pro každého kdo

  • se zabývá osobním rozvojem
  • si není jistý svojí lateralitou
  • hledá odpovědi na pravo a levorukost u svých dětí
  • pracuje jako pedagog, terapeut, lékař, lektor, kouč nebo sportovní trenér
  • pracuje s mentálním, emočním a fyzickým tělem
  • pracuje s mužsko /ženskou polaritou
  • se najde v příznacích nesprávné laterality