Vědomá pravo- a levorukost

WORKSHOP S KOMPLETNÍM TESTOVÁNÍM PRAVO A LEVORUKOSTI

Tento seminář je vhodný pro každého jedince, který používá ruce, nohy, oči a svoje tělo každý den. Naše těla jsou jedinečným energetickým „vozítkem“ v tomto 3D světě. Všechny jeho hmotné i nehmotné části jsou geniálně jednoduše propojené a fungují samy, pokud jim v tom nebráníme.

Na tomto semináři můžete sami na sobě vyzkoušet, jak jsou právě u Vás propojené mozkové hemisféry s jednotlivými částmi těla, a jestli a jak dalece Vy sami bráníte přirozenému toku energií ve Vašem životě. Pokud jste se v článcích na tomto webu našli jako potenciální skrytí leváci, je pro Vás tento seminář velmi vhodný. Otestujete zde svoji skutečnou energetickou lateralitu a vyzkoušíte si na vlastním těle, kde je skryta Vaše skutečná síla.

Budeme ve skupině společně provádět energetická cvičení, testovat lateralitu, meditovat, uvolňovat mysl i tělo, tančit a v případě potřeby startovat přepólování na skutečnou lateralitu.

Termín: čtvrtek 20. února 2020 – neděle 23.února 2020

Průvodci: Lucie (Veronica), Ondra (Rys)

Místo konáni: Permafarma Jagava Veselice 16 (18 km od Mladé Boleslavi).

UBYTOVÁNÍ je možné ve vícelůžkových pokojích na lůžku nebo na vlastní matraci a ve vlastním spacáku v prostorách centra (malá meditárna, ochoz, velká meditárna). Kapacita centra je 33 lůžek. Cena za lůžko/osobu/noc je 560 Kč, za spaní v centru na vlastní matraci je 300 Kč osoba/noc. Pokusíme se vyhovět Vašim požadavkům na ubytování, jak nejlépe to bude možné. V případě nejasností se Vám včas ozveme emailem nebo dořešíme na místě.

STRAVA na semináři bude připravovaná z čistě rostlinných surovin (veganská, bez cukru, bez bílé mouky) 3x denně. O chutné a zdravé jídlo se bude starat skvělá kuchařka Eliška – Vlaštovka. Část surovin je v organické kvalitě přímo z místní Permafarmy. Cena za stravu je ve výši 350,-Kč/ osoba/ den. Bezlepkovou verzi a jiné speciální požadavky na stravu je možno domluvit předem.

Ubytování a strava se platí zvlášť v místě akce pouze v hotovosti. Je doporučeno využít ubytování i stravu v centru, abyste byli v době semináře v co nejmenším kontaktu s okolním světem a mohli se plně věnovat sami sobě, svým procesům a tématu. Program bude probíhat po všechny dny v době 7-22 hodin. Ve čtvrtek začínáme večeří v 18 hod a v neděli končíme obědem ve 14 hod.

Cena semináře (bez ubytování a stravy) je 4.455,-Kč (nejsme plátci DPH). Pro zahraniční platby je cena EUR 170.

Na seminář jste přihlášeni po přijetí závazné přihlášky a plném uhrazení částky za seminář. Místo je tímto rezervováno jen pro Vás. Na semináři je omezený počet míst a případné naplnění semináře bude uvedeno na webových stránkách. I poté je možno se přihlásit jako náhradník.

Platbu proveďte převodem na účet 670100-2213745312/6210 s textem „Seminář – jméno a příjemní“. Zvolte si v přihlášce libovolný variabilní symbol. Prosíme neslučujte platby více účastníků nebo uveďte tuto skutečnost do poznámky.

Doklad o zaplacení pro účely účetnictví dostanete na vyžádání emailem, nebo na místě.

Kopie Vaší elektronické přihlášky Vám bude automaticky zaslána na uvedený email. Závaznou rezervaci místa Vám po připsání platby na účet potvrdíme obratem emailem a následně zašleme podrobné informace o semináři.

ORGANIZAČNÍ ZÁLEŽITOSTI Na seminář není možné brát s sebou další rodinné příslušníky, domácí zvířata ani další neúčastníky semináře. Zařiďte si, prosím, předem, abyste nebyli po dobu semináře nikým a ničím rušeni a mohli se věnovat jen a jen sobě bez kontaktu s okolním světem. Po dobu semináře není vhodné v celém areálu centra používat (ani mít zapnuté) mobilní telefony ani jiná elektronická zařízení využívající mobilní sítě, Bluetooth, wifi nebo jiné signály. Je to důležité jak pro průvodce, tak pro Vás a další účastníky kurzu. Pokud je to pro Vás zatím nemyslitelné, zvažte, zda je vhodné se na tento seminář přihlašovat.

Přihláška na seminář zde .

Lze se přihlásit k odběru novinek zde a v případě vypsání dalšího termínu budete přednostně upozorněni.