Odkazy

Zde najdete odkazy na témata, která jsem ve svém životě osobně vyzkoušela. V ten daný moment pro mě byla přínosná a měla jsem s nimi v ten moment dobrou zkušenost.

https://körperintelligenz.de/ stránky Karla Grünicka, které je autorem metody testování laterality. Na jeho seminářích jsem se s touto tématikou seznámila. Karl dále učí K.I. – inteligenci těla. Jedná se o jeho vlastní metodu, jak mít celý systém (všech našich energetických těl) v rovnováze a harmoniii a nad polaritní (hodnotící) úrovní.

http://www.ekozahrady.com/ U Jardy Svobody jsem absolvovala několik permakulturních kurzů, semináře vědomé tvorby a výcvik Light body. Nejen díky tomu se mi zásadně změnil život k lepšímu.

https://www.studiolife.cz/ Lenka Chourová byla u mého probuzení. Byla mi průvodkyní na konstalacích, cvičeních kum nye, tantře, výcviku Síla ženy a zasvěcením do Reiki.

Názvy zajímavých filmů, které stojí za shlédnutí. Jsou na různá témata a mohou v každém probudit nový a možná zatím neznámý pohled na svět:

Nádherná zelená, Nebezpečná krása, Co my jen víme, Pozemšťan, Dálnice 60, P.K., The Circle (Kruh), Městečko Pleasantville, Zkratky ke štěstí.

A nakonec další moje stránky http://www.oreska.cz o „mojí“ permakultuře a o všem s tím souvisejícím. Jak to mám já a co žiju.